Tesisleri Bulmak için
Lütfen tarihleri girerek arama yapınız.
$ : 33.11 TL € : 36.04 TL
Çeşme'de harika bir tatil için
Arama Yapın ▼
Oteller
Otel İsmi veya Bölgeye göre arama

 
Pazar
 
Pazartesi
[ Formu Temizle ]

Grand Hotel Ontur Çeşme, Dalyan uç burunda,odaları Ege denizi ve Sakız Adası manzaralı olan 5 yıldızlı yarım pansiyon hizmet veren deluxe bir oteldir.
Tercihiniz , alışılmışın dışında bir konaklama ve güzel bir anı yakalamak ise Grand Hotel Ontur Çeşme size kaliteli, güvenli ve temiz bir aile ortamında sunuyor.
                                  SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR  
Tüm dünyanın ve ülkemizin COVID-19 salgınıyla zor günler geçirdiği bu dönemde Grand Ontur Otel Çeşme otelimiz ile çalıştığınız için teşekkür ederiz. Otelimizde konuklarınızın tatilini sağlık ve güven içinde geçirmeleri için Dünya Sağlık Örgütü, Avrupa Bulaşıcı Hastalık Kontrol Merkezi (ECDC) ve Sağlık Bakanlığımızın önerileri doğrultusun da biz de hizmetlerimizi bu Yeni Normal’ e göre düzenlemiş bulunmaktayız  
Hizmetimiz süresince konuklarınızın karşılaşabileceği riskleri en aza indirdik.  Tüm alanlarda hijyen ortamının sağlanması için sektörün lider firması Diversey ile işbirliği yapılmıştır.  
MİSAFİR KABULU ;
 Misafirimizin otele her girişinde temassız ateş kontrolü yapılacaktır. Vücut sıcaklığı 38 C ve üzeri ise misafirimizi otel doktorumuza ya da sağlık kurumuna sevk ederek sağlığının korunmasına özen göstereceğiz. Misafirlerin valiz ve çantaları otele girişte dezenfekte edilerek,  Sosyal mesafenin korunacağı ve maksimum check-in yapılabilecek sayı belirlenmiştir, belirlenen sayı üzerindeki misafirlerimiz bekleme alanlarına yönlendirilecektir. Misafirlerimiz için tesis girişlerinde ve belirlenmiş noktalarda el dezenfektanları yer almaktadır. Konuklarımızın istemeleri halinde Resepsiyondan Maske ve eldiven temin edebilecekledir. Misafirlerimizin tüm alanlarda maske takması sağlanacaktır.  
RESTAURANT ve GENEL ALANLAR;
 Restaurant içi ve genel alanlarda uygulanan önlemler Sağlık Bakanlığı tarafında açıklanan genelge ve yönetmeliklere göre hazırlanmıştır. Tüm tesisin kritik hijyen noktaları belirlenmiş hijyen politikaları, prosedürleri ve talimatları hazırlanmıştır. Otelimizin bekleme olabilecek alanlarında (resepsiyon, restoran, bar, asansör önleri gibi) sosyal mesafe kuralı geçerli olup misafirlerimizin yerdeki işaretlemelere uyulması beklenmektedir. Ortak kullanım ve temasa açık yerler, kapı kolları, musluklar, sabunluklar, şezlonglar, asansör düğmeleri, wc ler, soyunma odaları gibi tüm noktalar hijyen personeli tarafından düzenli olarak dezenfekte edilmektedir, güvenle kullanabileceklerdir. Yemeklerimiz yine açık büfe şeklinde ana restoranımızda, küçük porsiyonlarda mutfak ekibimizce misafirlerimize sunulacaktır.  
MUTFAK;
 Gıda üretim alanı ham madde ürün sevklerinde ve mutfak alanında hijyen bariyerleri dezenfektasyon noktaları bulunmaktadır. Misafirlerimize sunacağımız yiyecek ve içecekleri sağlıklı gıda ürettiği tescilli satıcılardan ve bilinen markalardan seçiyor, teslim alırken ambalajlarını dezenfekte ederek kontrollü teslim almaktayız Gıda ve su güvenliği risk yönetim sistemimiz habersiz olarak resmi ve bağımsız dış denetim firmalarınca sürekli denetlenmektedir. Güven içinde yiyeceklerimizi ve içeceklerimizi tüketebilirsiniz. Mutfak personelimiz ayrıca çalışma esnasında iş kıyafeti ve kişisel koruyucu ekipman kullanmaktadır.  
ODALAR  
Odalarımız misafirlerimiz için özel olarak temizlenip dezenfekte edilmektedir. Dezenfeksiyon sonrası odaya ilk giriş misafir tarafından yapılmaktadır. Kat görevlimiz koruyucu donanım ile odayı temizlemektedir.   Odalarımızda Tek kullanımlık buklet malzemelerimiz bulunmaktadır. Oda ve plaj havlularımız sterilize edildikten sonra poşetlenerek misafirlerimizin kullanıma sunulmaktadır.  
PERSONEL Tüm personelimi sağlık ve hijyen eğitimi almış olup, iş yeri hekimi ve iş güvenliği uzmanı tarafından düzenlenen sınav değerlendirmesini başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Sağlık kontrolü yapılmış olup günlük olarak ateş ölçümleri kurallara göre yapılmaktadır. Maske, dezenfektan ve eldiven sağlanmış olup kullanımı kontrol edilmekte olup , personel kıyafetlerinin günlük hijyeni sağlanmaktadır. Konuklarımız kalışları boyunca Covid19 belirtilerini (yüksek ateş ve nefes almada zorluk) hissederlerse resepsiyonu arayarak tarafımızı bilgilendirebilirler, böylelikle hemen otel doktorumuza ya da sağlık  Kurumuna sevki sağlanacaktır.  Muayene sonucunda misafirlerimizden dikkat etmesi istenen kurallara titizlikle uymasını beklenecek ve kontrolü sağlanacaktır. Lütfen; aklınıza takılan konularla ilgili aldığımız önlemlerimizi merak ediyorsanız tarafımızla irtibata geçebilirsiniz. Önlemlerimizi sizin ile paylaşmaktan memnuniyet duyarız.


Tesise yakın Restoran, Cafe ve Mekanları göster.

ANA SAYFA   Tesisinizi ekleyin    Tesis Giriş
Sistemdeki Tesisler | Basında Biz | İletişim | Hakkımızda
Üyelik Sözl. | Gizlilik Pol. | Kişisel Verilerin Korunması (KVKK)

© Çeşme Online Rezervasyon Sistemi Copyright 2017